Skip to main content

Fraternité des enfants

Organised for: Alla Lazareva

Друзі,

Післязавтра буде три роки як немає з нами нашої гордості і слави - Василя Сліпака. Але залишилась його справа – Українське братство і допомога сім’ям загиблих.

П’ятий рік поспіль у Францію приїзджають діти, які осиротіли через війну, і у місцевої громади є усі можливості поспілкуватися з ними, погуляти, з’їздити до Діснею, підтримати морально, а також фінансово, щоб у дітей був гарний відпочинок.

Дітей буде 6 осіб. Іх буде супроводжувати бійчиня Перлинка, яка воювала з Василем. Витрати за авіаквитки у розмірі 1777 євро взяла на себе асоціація «Opera for children ». Це також друзі – музиканти Василя, які підтримують його справи.

Група дітей буде перебувати у Франції з 9-го по 30-те липня 2019.  Їм треба харчуватися, переміщатися у метро, вони діти і люблять подарунки. 

P.S. Також не забувайте, що в суботу 29-го червня , в день річниці буде проведено благодійний музичний концерт пам’яті Василя (Centre culturel Agora au Raincy). Такі концерти пройдуть одночасно в багатьох країнах світу. Василеві друзі-артисти будуть раді бачити всіх, хто пам’ятає його та любить гарну класичну музику.

Organised by

Svitlana Poniakina
Profil vérifié